Slider_granaty Slider_smog-gryfow-2017-ugimgryfow Slider_brunow-lwowek-remont-most-297 Slider_sylwia-b--ilerehauge Slider_pielgrzymka-2018 Slider_wital-lwowek

Koniec rundy jesiennej. Tabele IV ligi, okręgówki, A i B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-11-19 17:49:29
15 kolejka IV ligi
Sudety Giebułtów 1-1 Włókniarz Mirsk

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Apis Jędrzychowice  15 36 11 3 1
2 AKS Strzegom  14 32 10 2 2
3 Stal Chocianów  15 29 9 2 4
4 Orkan Szczedrzykowice  15 29 9 2 4
5 Olimpia Kowary  15 28 9 1 5
6 Karkonosze Jelenia Góra  15 27 8 3 4
7 Chrobry II Głogów  15 25 8 1 6
8 Włókniarz Mirsk  14 22 6 4 4
9 Sparta Grębocice  15 19 5 4 6
10 Orla Wąsosz  14 18 5 3 6
11 Odra Ścinawa  14 15 5 3 6
12 Sudety Giebułtów  15 15 4 3 8
13 Nysa Zgorzelec  15 13 3 4 8
14 Górnik Boguszów-Gorce  15 11 3 2 10
15 Górnik Złotoryja  15 6 1 3 11
16 Olimpia Kamienna Góra  15 5 1 2 12
 

15 kolejka okrgwki
Gryf Gryfów Śląski 5-2 Hutnik Pieńsk
Stella Lubomierz 1-2 Sparta Zebrzydowa

lp nazwa mecz pkt Z R P
1  BKS Bobrzanie Bolesławiec  15  37 12 1 2
2  Piast Wykroty  15  32 10 2 3
3  Lotnik Jeżów Sudecki  15  30 9 3 3
4  GKS Warta Bolesławiecka  15  24 7 3 5
5  Gryf Gryfów Śląski  15  23 7 2 6
6  Hutnik Pieńsk  15  21 6 3 6
7  Łużyce Lubań  15  21 6 3 6
8  TS Parzyce  15  20 6 2 7
9  Cosmos Radzimów  15  17 4 5 6
10  Stella Lubomierz  15  17 4 5 6
11  Granica Bogatynia  15  16 5 1 9
12  Julia Szklarska Poręba  15  16 5 1 9
13  Pogoń Świerzawa  14  13 3 4 7
14  Sparta Zebrzydowa  15  10 3 1 11
15  Orzeł Wojcieszów  14  10 3 1 10

13 kolejka, I grupy A klasy
Pogoń Wleń 4-1 Czarni Przedwojów
KS Łomnica 4-1 Czarni Strzyżowiec

lp nazwa mecz pkt Z R P
1  Piast Bolków  12  34 11 1 0
2  KS Łomnica  12  28 9 1 2
3  Orzeł Mysłakowice  11  25 8 1 2
4  Lechia Piechowice  12  24 8 0 4
5  Dolomit Pisarzowice  12  21 6 3 3
6  Czarni Strzyżowiec  11  17 5 2 4
7  KS 1946 Chełmsko Śląskie  12  16 5 1 6
8  Pogoń Wleń  12  14 4 2 6
9  Budowlani Wojcieszów  11  13 4 1 6
10  Amfibolit Leszczyniec  12  9 3 0 9
11  Halniak Miłków  12  7 2 1 9
12  Czarni Przedwojów  11  5 1 2 8
13  Victoria Czadrów  10  4 1 1 8

13 kolejka, I grupy A klasy
Piast Zawidów 3-3 Czarni Lwówek Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój 8-1 Zryw Bratków
Olsza Olszyna Lubańska 7-0 Iskra Łagów
Błękitni Studniska Dolne 2-0 Skalnik Rębiszów
Pogoń Markocice 9-1 LZS Kościelnik
Włókniarz Leśna 4-0 Chmielanka Chmieleń
WKS Żarki Średnie 1-2 Fatma Pobiedna

lp nazwa mecz pkt Z R P
1  Pogoń Markocice  13 36 12 0 1
2  Włókniarz Leśna  11  28 9 1 1
3  Olsza Olszyna Lubańska  11  27 9 0 2
4  Błękitni Studniska Dolne  12  25 8 1 3
5  Kwisa Świeradów Zdrój  13  25 8 1 4
6  Piast Zawidów  13  21 6 3 4
7  LZS Kościelnik  13  17 5 2 6
8  Chmielanka Chmieleń  12  13 3 4 5
9  Skalnik Rębiszów  13  13 4 1 8
10  Czarni Lwówek Śląski  12  13 4 1 7
11  Iskra Łagów  13  12 4 0 9
12  WKS Żarki Średnie  13  12 3 3 7
13  Fatma Pobiedna  12  5 1 2 9
14  Zryw Bratków  13  4 1 1 1

II grupy, B klasy

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Mitex Podgórzyn 10 20 6 2 2
2 LZS Stara Kamienica 9 18 5 3 1
3 Julia II Szklarska Poręba 10 17 4 5 1
4 KS Maciejowa 10 17 5 2 3
5 Juvenia Rybnica 10 16 5 1 4
6 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 10 14 4 2 4
7 WKS Pilchowice 10 13 2 7 1
8 Bobry Wojanów 10 13 3 4 3
9 Kwisa Mroczkowice 10 13 3 4 3
10 KS Pławna 10 4 1 1 8
11 Zryw Ubocze 9 1 0 1 8

13 kolejka, III grupy, B klasy
Majdan Bolesławice 3-2 LZS Kotliska
Twardy Świętoszów 7-1 Zbylut Zbylutów
LZS Niwnice 5-2 Leśnik II Osiecznica

lp nazwa mecz pkt Z R P
1  Orzeł Gościszów  13 35 11 2 0
2  Twardy Świętoszów  12 31 10 1 1
3  Majdan Bolesławice  13 27 9 0 4
4  LZS Niwnice  13 35 8 1 4
5  LKS Mierzwin  11 24 8 0 3
6  Znicz Kruszyn  13 23 7 2 4
7  Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka  13 16 5 1 7
8  LKS Kraśnik Dolny  12 13 4 1 7
9  LZS Nowa  11 12 3 3 5
10  Zbylut Zbylutów  13 12 4 0 9
11  Leśnik II Osiecznica  13 11 3 2 8
12  LZS Kotliska  12 10 3 1 8
13  Kolonia Bolesławiec  13 10 3 1 9
14  Jawa Otok  12 4 1 1 10
Komentarze:
AparatKibic
Wtorek, 2017-11-21 08:08
Bardzo dobra postawa Gryfa w drugiej części sezonu. Chyba tego nikt się nie spodziewał. Pokonali Lidera i wice lidera na ich terenie. Chłopaki tak dalej.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Grudzień 2017
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_wital-lwowek
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pielgrzymka-2018
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_passat-nowogrodziec-2017
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_mikolaj-fa-lwowek
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_karkonoski-handball
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_sukces-koszykarzy-z-lwoweckiej-jedynki-2017
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_komin-sie-pali
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pistolet-gazowy
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pijany-kierowca-ciagnika-2017
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_sylwia-b--ilerehauge
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_zwyciestwo-ap-gryfow-wymiarki
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_czarni-lwowek-piensk-2017
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_joanna-brodzik-renata-galik-wlen-2017
Poniedziałek, 2017-12-11
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca