Slider_hubert-targonski-lwowek-slaski-400 Slider_lwowek-slaski-zamek Slider_dworzec-w-mirsku Slider_szczesna-mariola-lwowek-slaski-2017-1 Slider_straz-miejska Slider_szlak-rowerowy-er6

Wyniki 14 kolejki IV ligi i okręgówki oraz 12 kolejki A i B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-11-12 16:26:03
14 kolejka, IV ligi

Włókniarz Mirsk 4-1 Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Sudety Giebułtów


Sudety po 14 rozegranych meczach mają na koncie 14 punktów i zajmują 12 pozycję w tabeli, a Włókniarz po rozegranych 13 spotkaniach ma na koncie 21 pkt. które dają drużynie z Mirska 8 pozycję w tabeli grupy.


14 kolejka okręgówki


BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-2 Stella Lubomierz (relacja Istotne.pl)
Granica Bogatynia 1-2 Gryf Gryfów Śląski (relacja)

Gryf wyprzedził w tabeli lubomierską Stellę. Po 14 rozegranych meczach drużyna z Gryfowa Śl. ma na koncie 20 pkt., co daje jej 8 pozycję w tabeli, a Stella z 17 pkt. spada na 11 pozycję w tabeli grupy.


12 kolejka, I grupy, A klasy
Czarni Strzyżowiec 4-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie
Orzeł Mysłakowice 2-2 Pogoń Wleń

Po 11 rozegranych meczach Pogoń z 11 pkt. zajmuje 8 pozycję w tabeli, a Czarni mając o jeden mecz mniej (10 rozegranych) z 17 pkt zajmują 6 pozycję w grupie

12 kolejka, II grupy, A klasy

Czarni Lwówek Śląski 1-3 WKS Żarki Średnie
Iskra Łagów 0-4 Kwisa Świeradów Zdrój (relacja)
Chmielanka Chmieleń 2-4 Pogoń Markocice
Skalnik Rębiszów 3-5 Olsza Olszyna Lubańska
Fatma Pobiedna 1-6 Włókniarz Leśna
LZS Kościelnik 1-3 Błękitni Studniska Dolne
Zryw Bratków 1-10 Piast Zawidów

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Pogoń Markocice 12 33 11 0 1
2 Włókniarz Leśna 10 25 8 1 1
3 Olsza Olszyna Lubańska 10 24 8 0 2
4 Błękitni Studniska Dolne 11 22 7 1 3
5 Kwisa Świeradów Zdrój 12 22 7 1 4
6 Piast Zawidów 12 20 6 2 4
7 LZS Kościelnik 12 17 5 2 5
8 Chmielanka Chmieleń 11 13 3 4 4
9 Skalnik Rębiszów 12 13 4 1 7
10 Czarni Lwówek Śląski 11 12 4 0 7
11 WKS Żarki Średnie 12 12 3 3 6
12 Iskra Łagów 12 12 4 0 8
13 Zryw Bratków 12 4 1 1 10
14 Fatma Pobiedna 11 2 0 2 9
 

II grupy, B klasy – zakończyła rundę

lp nazwa mecz pkt Z R p
1 Mitex Podgórzyn 10 20 6 2 2
2 LZS Stara Kamienica 9 18 5 3 1
3 Julia II Szklarska Poręba 10 17 4 5 1
4 KS Maciejowa 10 17 5 2 3
5 Juvenia Rybnica 10 16 5 1 4
6 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 10 14 4 2 4
7 WKS Pilchowice 10 13 2 7 1
8 Bobry Wojanów 10 13 3 4 3
9 Kwisa Mroczkowice 10 13 3 4 3
10 KS Pławna 10 4 1 1 8
11 Zryw Ubocze 9 1 0 1 8
 

12 kolejka, III grupy, B klasy

LKS Kraśnik Dolny 1-2 LZS Niwnice
Zbylut Zbylutów 5-2 Majdan Bolesławice
LZS Kotliska 1-8 Orzeł Gościszów

Po 12 rozegranych meczach drużyna z Niwnic z 22 pkt zajmuje 4 pozycję, drużyna ze Zbylutowa z 12 pkt plasuje się na 10 pozycji, a drużyna z Kotlisk z 10 pkt. zajmuje 12 pozycję w tabeli grupy.

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Listopad 2017
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_skarbnica-drukarza-pod-zamkiem-czocha---1
Poniedziałek, 2017-11-20
List_mini_szlak-rowerowy-er6
Poniedziałek, 2017-11-20
List_mini_lwowek-boczar-podnoszenie-ciezarow-2017
Poniedziałek, 2017-11-20
List_mini_pilka-nozna-logo
Niedziela, 2017-11-19
List_mini_zima-ostrzezenie
Sobota, 2017-11-18
List_mini_gryfow-wlamywacz-zatrzymany-2017-11
Piątek, 2017-11-17
List_mini_banknoty
Piątek, 2017-11-17
List_mini_23755861-1521869761234964-945026888-n
Piątek, 2017-11-17
List_mini_odzyskali-rower-obywatela-czech
Piątek, 2017-11-17
List_mini_gim-wlen---miejsce-mistrzostwa-szachowe-2017
Piątek, 2017-11-17
List_mini_przedszkoliada-2017
Czwartek, 2017-11-16
List_mini_straz-miejska
Czwartek, 2017-11-16
List_mini_alicja-gos-zaginiona
Czwartek, 2017-11-16
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca